Купи мені чохол! Кнопки мерзнуть

Сиджу на унітазі та й думку гадаю - чого так багато їм, а так мало ср.

Слоненятко бігло, впало, розтовкло собі ї...о, піднялося, обтрухнулось, потім знову наї...ось, піднялося, розсміялось, і від радості ус...ось... (сорі, шо з матюками)

Щоб в кишені шелестіло, в гаражі гуркотіло, в стайні рохкало, в ліжку охкало. Щоб було з ким і було де і не застукали ніде!

Сонечко .. В цій смс лиш декілька слів .. але кожна буквочка говорить тобі про моє кохання .. Я любитиму тебе все життя !!!

...Мені здається, нам не дано знати, що реальне, а що нереальність. Буває, ти дивишся на щось дуже довго, і раптом це щось починає здаватися тобі жахливо потворним...

В голові суцільний розбрід, а в шлунку гармидер! Чекаю, коли Вона прийде і наллє стакан вина! Я тоді запитаю у нею, мовляв ти хто? А Вона :"Не бійся, пий! Я твоя Біла Лихоманка!"

Вивезу тебе до лісу і припну до дуба, нехай ї..е тебе ведмідь, в нього пі...ка груба...

Охуєнний той секс, після якого навіть сусіди виходять покурити!

Кожну секунду Кожної хвилини Кожної години Кожного дня Кожного місяця Кожного року ...Думаю про тебе ...

Дівчина з першого курсу - гроші на вітер.

Ось що я тобі скажу - я пояснюю на пальцях! Середній бачиш?

На тебе дивлюся я часто, ти любимий і прекрасний, без тебе я не можу, на тебе дивитися хочу. Привертаєш ти мій погляд, мій улюблений монітор.

Коли прокинешся ти зранку і промінь сонця крізь фіранку на губах відчуєш ти, то знай то я тебе цілую, і не дивись так у віконце бо є далеко твоє сонце!!!

Як висловити це - не знаю. Слова - це сміття, слова - це марення. "Ти самий, самий…",- і замовкаю, І Бог мені свідок, що слів таких немаІнструкції по використанню:

Абоненти Київстар повинні активувати можливість отримання e-mail повідомлень, для цього потрібно відправити SMS повідомлення на номер 7021, у відповідь Ви отримаєте SMS з підтвердженням активації.

Порядок відправки:
1.Виберіть потрібного Вам
оператора з випадаючого меню.
2.Введіть номер абонента.
3.Натискуйте кнопку "Відіслати".Статистика Відсилання СМС:


UMC050: 61315

UMC095: 2517

Київстар: 5251

Jeans: 2851

Djuice: 3388

Білайн: 1561

WelCOM: 62

Golden: 101

Velton: 67