Чекаю дзвінка, вмираю в печалі. Ти мовчиш, я божевільно скучаю!

Хай тобі сьогодні зоряний дощ приснитися, впаде в долоні золотом дзвенячи, сонячним диханням очей твоїх торкнеться і тобі розповість казку про мене!

Напругу досвідчені електрики визначають по висоті матюку!

Дуже скучаю і хочу лише твоїх ґуб, прагне моє спрагле тіло, твоїх дотиків жадає кожна клітина мого єства.

Розкажу тобі думку таємну, дивний здогад мене обпік: я залишуся в серці твоєму на сьогодні, на завтра, навік.

Жила була дівчинка, Сама винувата.

Я любитиму тебе до тих пір, поки сліпий художник не намалює звук подаючої пелюстки троянди на підлогу кришталево палацу, який не існує!

О як мені бракує Тебе часто. Твоєї посмішки, твоїх очей... Тут світ затягує мене ненастно А ти мій Ангел - круг мій рятівний Моя надія, віре і Любов!

Вивезу тебе до лісу і припну до дуба, нехай ї..е тебе ведмідь, в нього пі...ка груба...

Спи дитятко, спи падлюко, спи бігом, ти чуєш сука! Щоб тебе бабай не сп**див і в куточку не відп**здив. Спи бігом мала зараза, закривай обидва глаза! :)

Москальськй хімік Менделєєв був розумніший всіх євреїв,він розчінив спірт у воді-горілку він зробив тоді.Але ж нічого від похмілля він не відкрив для свого зілля.І з ранку боляче всім нам-ганьба тим клятим москалям!

Випив я вина пляшку і попісяти вийшов в полі...дали по потилиці - справа була на футболі:)))

Сиджу на унітазі та й думку гадаю - чого так багато їм, а так мало ср.

Хорошо алкоголиком быть, как кораблик по улице плыть, приятно подумать о том, что под каждым забором твой дом! Умей смеятся, когда грусно, умей грустить, когда смешно, умей казатся равнодушной, когда не все так хорошо! Твои глаза меня смущают, когда ти смотриш на меня, как-будто ти влюбится хочешь, а я давно люблю тебя!

Я хочу тебе. Дуже сильно, шалено, пристрасно, нестерпно, нестримно, запитати: "Як у тебе справи?"Інструкції по використанню:

Абоненти Київстар повинні активувати можливість отримання e-mail повідомлень, для цього потрібно відправити SMS повідомлення на номер 7021, у відповідь Ви отримаєте SMS з підтвердженням активації.

Порядок відправки:
1.Виберіть потрібного Вам
оператора з випадаючого меню.
2.Введіть номер абонента.
3.Натискуйте кнопку "Відіслати".Статистика Відсилання СМС:


UMC050: 61315

UMC095: 2517

Київстар: 5251

Jeans: 2851

Djuice: 3388

Білайн: 1561

WelCOM: 62

Golden: 101

Velton: 67