Ось що я тобі скажу - я пояснюю на пальцях! Середній бачиш?

Коли прокинешся ти зранку і промінь сонця крізь фіранку на губах відчуєш ти, то знай то я тебе цілую, і не дивись так у віконце бо є далеко твоє сонце!!!

Слоненятко бігло, впало, розтовкло собі ї...о, піднялося, обтрухнулось, потім знову наї...ось, піднялося, розсміялось, і від радості ус...ось... (сорі, шо з матюками)

Десь там – птахи у вишині, Десь там – ліси й поля заквітчані, Десь там – прекрасні перли в глибині, А тут – душа чиясь в біді, І лиш твоя любов могла б спасти її...

Сердечко стукає й б''ється.Чиясь душа, до тебе рветься!

Коли прокинешся ти зранку і промінь сонця крізь фіранку на губах відчуєш ти, то знай то я тебе цілую, і не дивись так у віконце бо є далеко твоє сонце!!!

Сонечко .. В цій смс лиш декілька слів .. але кожна буквочка говорить тобі про моє кохання .. Я любитиму тебе все життя !!!

Навіщо ж ти зі мною так поступаєш?Я ж не зробив тобі нічого поганого!!!Я дуже тебе люблю!!!Я без тебе життя свого не представляю!!! Мені завжди так з тобою весело, дуже приємно проводити час! Ати...Це дуже жорстоко!!!Ну чому??? Чому знову ти...завис мій комп''ютер:)

Чоловіки використовують кохання, щоб отримати секс, а жінки секс, щоб отримати кохання!

В хороших руках і хуй балалайка!

Зрозумій, адже я ж не мала! І суть любові я розумію. Ось тільки незнаю я - Люблю тебе чи граю??!...

Ось що я тобі скажу - я пояснюю на пальцях! Середній бачиш?

Щодня я чекаю світанку, твого привіту, твого образу, твоє золоте волосся, твої очі, твої плечі... Сонце, я любитиму тебе вічно.

Полюбила я пінгвіна не всього, а половину - Половину нижнюю- Яскраву, подвижну

Сміх без причини ознака не закінченої вищої освіти.Інструкції по використанню:

Абоненти Київстар повинні активувати можливість отримання e-mail повідомлень, для цього потрібно відправити SMS повідомлення на номер 7021, у відповідь Ви отримаєте SMS з підтвердженням активації.

Порядок відправки:
1.Виберіть потрібного Вам
оператора з випадаючого меню.
2.Введіть номер абонента.
3.Натискуйте кнопку "Відіслати".Статистика Відсилання СМС:


UMC050: 61315

UMC095: 2517

Київстар: 5251

Jeans: 2851

Djuice: 3388

Білайн: 1561

WelCOM: 62

Golden: 101

Velton: 67